niedziela, 21 lipca 2013

Loteria i nie tylko.

Na zachętę :3 Loteria.

1.
2.
3.
4.
5.
6. Patrycja G.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.


Nagrody to:

3 wywiady na bloga.
5 obserwatorzy
5 czytanie bloga i komki
1 Prowadzenie ze mną bloga przez 2 miesiące.
2 Wybieracie muzykę i może ona na blogu będzie
4 Nic xD

To tyle, a ja nadal nie wiem o czym pisać!!!!
Tylko tyle, że może będę mieć The Sims 3 Rajska Wyspa.




środa, 17 lipca 2013

Nowy post!

Ostatnio cały czas gram w Plemiona i Howrse...

A i Hej!

Mój kontakt :3

Howrse - Hachi
Plemiona - Hachi
E-mail - hachical@gmail.com

Chyba tyle :3 Będę robiła stado czyli pisze sie opowiadanie jest się koniem itp. Nie wiem JAK zwykle o czym pisać... Dzięki za kod ale na razie nie chce mi się włączać simsów A dzisiaj się okazało, że nie dostałam prezentu na dzień dziecka! Chodzi o to, że Dostałam grę i film (przeszukiwano mi szafkę i nawet nie wiem kiedy xD) Film ten sam xD Dlaczego? Film był w szufladzie xd I mama miała mi kupić coś za to i nie kupiła więc domagam się TS3 Rajska wyspa. Nie wiem o czym pisać... Papa.

wtorek, 16 lipca 2013

Sims'y ^^

Dzisiaj gram w TS3. Mam kilka dodatków. Ale mam zamiar dokupić Rajską Wyspę. W Simsach zaczęłam jako młoda dorosła. Jestem blondynką. I żyję na kodach xD. Mam też pytanko, chcę brunetkę albo blondynkę simkę. Młoda dorosła i miała ładne ubranie - z chęcią pobiorę. To wróćmy do rzeczy. Buduję jej willę. Ale oczywiście prąd zgasł i KABOMBOM! Nie zapisane i muszę od początku. Jeśli gracie w simsy podajcie kody ja używam jednego :3 Klikacie Ctrl i Shift i chyba C albo V. Wpisujecie motherlode i dostajecie pół miliona simoleonów. Cudne nie? *,* Ostatnio polecam grę lionheart (moja ul. gra) Nie wiem o czym pisać. A i napiszcie o czym chcecie posta. Bo myślę nad "Kilkanaście faktów o mnie" :3
Narka! Ops... Zapomniałam się przywitać ale cóż... xD

poniedziałek, 15 lipca 2013

Zmiana!

Hej hej :3
 Widzę, że podoba wam się blog :3 Ale zmieniłam wygląd :( Powiedzcie czy lepszy i co mam zmienić. Idę już spać, ale jeszcze chwilę posiedzę. Dziękuję wam za te kilka postów xD i 30 EDIT: 50 ileś wyświetleń. Zmieniłam szablon bloga i kolory. Napiszcie, jak według was miałby wyglądać blog. Może spełnię wasze oczekiwania :3 A i byłam w kinie! Na minionki rozrabiają i cała sala prawie była zajęta... Ale było super, polecam. I śmieszne np. Nazywam się Barania Pupa xD (Myślę, że Marley będzie się śmiać xD) To tyle. Przepraszam, że zawsze piszę krótkie posty ale nie mam pomysła...

Hej!

Hej hej!

Blog będzie o wszystkim. Ale m. in. Top-model. No więc mam na imię Natalka. Mam 11 lat, w sierpniu 12! Bardzo lubię rysować i grać na komputerze. Choć do rysowania talentu nie mam. Śpiewać też bardzo chcę. W zerówce wygrałam pierwsze miejsce! Jestem rozgadana, przez co rodzice mówią,, że będę prawnikiem. W sierpniu też wyjeżdżam do Chorwacji. Nie wiem co pisać. Ale chyba tyle na dzisiaj. Mówię, od razu, że posty będą rzadko :)