poniedziałek, 15 lipca 2013

Hej hej!

Blog będzie o wszystkim. Ale m. in. Top-model. No więc mam na imię Natalka. Mam 11 lat, w sierpniu 12! Bardzo lubię rysować i grać na komputerze. Choć do rysowania talentu nie mam. Śpiewać też bardzo chcę. W zerówce wygrałam pierwsze miejsce! Jestem rozgadana, przez co rodzice mówią,, że będę prawnikiem. W sierpniu też wyjeżdżam do Chorwacji. Nie wiem co pisać. Ale chyba tyle na dzisiaj. Mówię, od razu, że posty będą rzadko :)

6 komentarzy:

  1. Nie możesz obserwować bo nie ma xD

    OdpowiedzUsuń
  2. Na pewno bedę czytać :D dodaj obserwatorów xDD zapraszam też do mnie: http://saruuu1999.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  3. Fajny :)

    cherry-cheerery.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  4. super ;)

    meery-bloog.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  5. Spoko blog, będę zaglądać.
    Zapraszam na swój : http://forgotten-reading.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń