Blog będzie o wszystkim. Ale m. in. Top-model. No więc mam na imię Natalka. Mam 11 lat, w sierpniu 12! Bardzo lubię rysować i grać na komputerze. Choć do rysowania talentu nie mam. Śpiewać też bardzo chcę. W zerówce wygrałam pierwsze miejsce! Jestem rozgadana, przez co rodzice mówią,, że będę prawnikiem. W sierpniu też wyjeżdżam do Chorwacji. Nie wiem co pisać. Ale chyba tyle na dzisiaj. Mówię, od razu, że posty będą rzadko :)
Nie możesz obserwować bo nie ma xD
OdpowiedzUsuńNa pewno bedę czytać :D dodaj obserwatorów xDD zapraszam też do mnie: http://saruuu1999.blogspot.com/
OdpowiedzUsuńFajny :)
OdpowiedzUsuńcherry-cheerery.blogspot.com
Możecie obserwować :3
OdpowiedzUsuńsuper ;)
OdpowiedzUsuńmeery-bloog.blogspot.com
Spoko blog, będę zaglądać.
OdpowiedzUsuńZapraszam na swój : http://forgotten-reading.blogspot.com/