Dzisiaj gram w TS3. Mam kilka dodatków. Ale mam zamiar dokupić Rajską Wyspę. W Simsach zaczęłam jako młoda dorosła. Jestem blondynką. I żyję na kodach xD. Mam też pytanko, chcę brunetkę albo blondynkę simkę. Młoda dorosła i miała ładne ubranie - z chęcią pobiorę. To wróćmy do rzeczy. Buduję jej willę. Ale oczywiście prąd zgasł i KABOMBOM! Nie zapisane i muszę od początku. Jeśli gracie w simsy podajcie kody ja używam jednego :3 Klikacie Ctrl i Shift i chyba C albo V. Wpisujecie motherlode i dostajecie pół miliona simoleonów. Cudne nie? *,* Ostatnio polecam grę lionheart (moja ul. gra) Nie wiem o czym pisać. A i napiszcie o czym chcecie posta. Bo myślę nad "Kilkanaście faktów o mnie" :3
Narka! Ops... Zapomniałam się przywitać ale cóż... xD
Każdy praktycznie gra na kodach w simsach :) Ja też :) Moja koleżanka próbowała bez kodów to wytrzymała chyba tydzień a później chciała dziecko adoptować i napisali jej że za biedna jest... I grała na kodach :)
OdpowiedzUsuńJak u kol nocowałam jej sis grała w simsy i nie miała pojęcia o kodach i miała wielką rodzinę 1 mln simoleonów (jeden sim 10 p. w policjancie a drugi 10p. w Chirurgi)
OdpowiedzUsuńtestingcheatsenabled true - to jest kod na wszystko,możesz edytować sima w czasie gry,zmieniać jego cechy i karierę,uzupełniać jego potrzeby oraz mieć lepsze kontakty z innymi simami tylko musisz przeciągnąć pasek.U mnie ten kod działa ale nwm jak u ciebie ;p
OdpowiedzUsuńPozdrawiam i zapraszam na mój blog ;p
miło by było jeśli byś skomentowała i zaobserwowała.To naprawdę wiele dla mnie znaczy ^^
http://pattien.blogspot.com/
Cóż, ja praktycznie w to nie gram, ale moja koleżanka tak.
OdpowiedzUsuńZgadzam się z Aleksandrą, każdy gra na kodach.