Hej hej :3
Widzę, że podoba wam się blog :3 Ale zmieniłam wygląd :( Powiedzcie czy lepszy i co mam zmienić. Idę już spać, ale jeszcze chwilę posiedzę. Dziękuję wam za te kilka postów xD i 30 EDIT: 50 ileś wyświetleń. Zmieniłam szablon bloga i kolory. Napiszcie, jak według was miałby wyglądać blog. Może spełnię wasze oczekiwania :3 A i byłam w kinie! Na minionki rozrabiają i cała sala prawie była zajęta... Ale było super, polecam. I śmieszne np. Nazywam się Barania Pupa xD (Myślę, że Marley będzie się śmiać xD) To tyle. Przepraszam, że zawsze piszę krótkie posty ale nie mam pomysła...
Hej!
też byłam na tym filmie ;)
OdpowiedzUsuńmasz cudny design , nie zmieniaj ! :)
obserwuję i jeśli spodoba ci się mój blog, może też go zaobserwujesz ... ? ;)
zapraszam na wera-weeraa.blogspot.com
Dzięki :3
OdpowiedzUsuńCo za imię xD
OdpowiedzUsuńJa chyba też pójdę :3
Wygląd jest świetny, nie potrzeba zmian.
Obserwuję i liczę na rewanż :3
http://poprostucherry.blogspot.com/
Wygląd jest świetny, chociaż nie przemawia do mnie róż, ale i tak mi się podoba.
OdpowiedzUsuńZapraszam do siebie, znaczy, jeśli zainteresuje Cię ten blog: http://forgotten-reading.blogspot.com/