poniedziałek, 15 lipca 2013

Zmiana!

Hej hej :3
 Widzę, że podoba wam się blog :3 Ale zmieniłam wygląd :( Powiedzcie czy lepszy i co mam zmienić. Idę już spać, ale jeszcze chwilę posiedzę. Dziękuję wam za te kilka postów xD i 30 EDIT: 50 ileś wyświetleń. Zmieniłam szablon bloga i kolory. Napiszcie, jak według was miałby wyglądać blog. Może spełnię wasze oczekiwania :3 A i byłam w kinie! Na minionki rozrabiają i cała sala prawie była zajęta... Ale było super, polecam. I śmieszne np. Nazywam się Barania Pupa xD (Myślę, że Marley będzie się śmiać xD) To tyle. Przepraszam, że zawsze piszę krótkie posty ale nie mam pomysła...

Hej!

4 komentarze:

  1. też byłam na tym filmie ;)
    masz cudny design , nie zmieniaj ! :)
    obserwuję i jeśli spodoba ci się mój blog, może też go zaobserwujesz ... ? ;)
    zapraszam na wera-weeraa.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Co za imię xD
    Ja chyba też pójdę :3
    Wygląd jest świetny, nie potrzeba zmian.
    Obserwuję i liczę na rewanż :3
    http://poprostucherry.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  3. Wygląd jest świetny, chociaż nie przemawia do mnie róż, ale i tak mi się podoba.
    Zapraszam do siebie, znaczy, jeśli zainteresuje Cię ten blog: http://forgotten-reading.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń